Поєднана патологія в неврології зустрічається часто, практично завжди. Практично усі ушкодження чи органічні пораження мозку супроводжуються судомним синдромом. Так, при ЧМТ у 57%, гострому порушенні мозкового кровотоку – 10%, хронічному порушенні мозкового кровотоку – 1-2%, при розсіяному склерозі – 1,1% та при ДЦП – 43-75%.
Розсіяний склероз та ДЕП (дисциркуляторна енцефалопатія) – у 100% випадків, інсульт та ДЕП-3 – у 100% випадків, ДЦП та ДЕП – -авжди, ДЦП та інсульт – до 1-5% випадків. БАС та ДЕП – взалежності від форми захворювання та перебігу.
Неврологічні захворювання та енцефалопатії іншого ґенезу – токсичного, інтоксикаційного, медикаментозного ґенезу складають близько 10% випадків та теж формують неврологічний дефіцит і супроводжуються судомним синдромом та часто нормотензивною гідроцефалією. Гідроцефалія виникає у дітей та дорослих внаслідок вроджених вад розвитку та внаслідок геморагічного інсульта чи арахноїдиту (інфекційного пораження мозку та лікворопровідних шляхів) з частотою 20-30% і теж супроводжується судомним синдромом.
Поєднання 2-ох, 3-ох неврологічних захворювань призводить до формування неврологічного дефіциту нового та поглиблення неврологічного дефіциту уже існуючого. Поєднання 2-3 ох неврологічних захворювань та ще супутні соматичні чи обмінні захворювання завжди супроводжуватиметься декомпенсацією, а в неврології та в медицині – це завжди смерть.
Регенеративне лікування дозволяє відновити кровотік, нормалізувати електрогенез та повністю відновити неврологічний дефіцит. Регенеративне лікування дозволяє нормалізувати роботу імунної системи та функціонування усіх інших органів та систем.
Регенеративне лікування дозволяє не лише вилікувати ці захворювання, а й попередити формування супутніх захворювань – енцефалопатій, симптоматичної епілепсії, соматичних захворювань, обмінних порушень та навіть імунодефіцитних станів, що мають як вроджений та набути характер. Регенеративне лікування також дозволяє не допустити декомпенсацій них станів на фоні супутніх захворювань.
Можна навчитись жити з захворюваннями, а можна з ними боротися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *