Біль, головний біль, головокружіння, тошнота, рвота, порушення сну, втрата свідомості, судомний напад, ікота, відрижка, тахікардія, задишка, кашель – це всі симптоми, які вказують на те, що функціональний стан організму, тих чи інших органів і систем порушений. Він може бути порушеним через захворювання – гострий бронхіт, гіпертонічна хвороба, перенесена ішемія мозку (інсульт), тривалий (більше 6 місяців) головний біль і тоді ми говоримо про порушення функції внутрішніх органів чи головного мозку, а може бути порушений внаслідок надмірного фізичного чи емоційного перевантаження, стресу (що являється формою травми мозку, взалежності від ступеня вираженості та тривалості), перевтоми, виснаження… і тоді, ми говоримо про “функціональні стани”, тобто ті, що виникли функціонально клінічно за умов абсолютного здоров’я.
Діагностуються вони дуже просто – клінічно та за допомогою додаткових методів обстеження (візуалізаційних-МРТ, КТ, ПЕТ, УЗД, допплерографія та функціональних – ЕЕГ, РЕГ, ЕНМГ, РВГ, РПГ, пікфлуометрія, спірометрія…).

Усі методи обстеження є однаково діагностично важливими і візуалізація не може виключати функціональні методи діагностики, так як саме за допомогою них чітко можна не лише встановити діагноз, а й контролювати як прогресування захворювання, так і відповідь на виконувану терапію, а це особливо важливо для декомпенсаційних станів (дихальна недостатність, серцева недостатність, легенева гіпертензія!) та функціональних станів і вегетативних дисфункцій.
Реоенцефалографія (стан судин головного мозку), реовазографія (стан судин рук і ніг), реопульмонографія (дослідження функції легень), реогепатографія (дослідження функції та кровотоку і венозного стану печінки), реокардіографія, кардіографія, спірометрія (функція зовнішнього дихання), пікфлуометрія (діагностика бронхіальної астми), ЕНМГ (дослідження провідності по нервах), ЕЕГ (електроенцефалографія) – ні нові, ні старі, а просто методи діагностики функції внутрішніх органів, бронхів, головного мозку та їх стану периферійних судин і функціональних станів, застосовуються як в Україні, так і за кордоном у відділеннях функціональної діагностики.
Функціональні стани на фоні абсолютного здоров’я можуть супроводжуватися усіма вищепереліченими скаргами, так і вторинними ознаками дисфункцій – порушення ковтання, ахалазія стравоходу, ерозивний, виразковий гастрит, ентероколіт, спазми кишківника, що часто може потребувати оперативного втручання (балонна декомпресі чи пластика) і загрожують перфораціями, змінами гормонального фону (зростає рівень кортизолу) та імунодепресією, а це ризик вторинних інфекцій та зміни в лабораторних показниках крові та сечі.
Це виникає тому, що тривало існуючий функціональний стан (більше 6 місяців) завжди призведе до анатомічного пораження головного мозку (ДЕП), органів та систем (виразкова хвороба шлунку, гіпертонічна хвороба, гіпертрофія ЛШ). Так люди набувають захворювання.
У Лікувальному центрі “Вікторія” можна виконати усі вище вказані обстеження та вилікувати з відновлення функції та трофіки тканин усі захворювання і функціональні стани. Попередній запис на огляд і консультацію за телефоном чи заповниши онлайн форму на сайті www.lonc-victoria.com та www.loncvictoria.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *