Хронічна стимуляція мозку — один з основних найважливіших методів відновлення та корекції неврологічного дефіциту.
Методи хронічної стимуляції мозку поділяються на нейрохірургічні (DBS – глибока стимуляція мозку -виконується стереотаксичним методом, Vagus Nerve stimulation, optic nerve stimulation та інші ЧМН-стимуляції) та терапевтичні (Центральна та периферійна електростимуляція — TCNS, Neurostimulation, TENS, ЧМН-стимуляції, електростимуляція сечового міхура).
В Україні та у всьому світі ці методи функціональної терапії, функціональної нейрохірургії дозволяють вилікувати неврологічний дефіцит, часто повністю практично кожної із систем — розлади руху, розлади чутливості, координаторні порушення, розлади сечовипучкання, зору, слуху, нюху та смаку. Дані методи лікування забезпечують корекцію (повне відновлення) конгнітивних порушень — порушення пам’яті та уваги, депресії, склероз у людей літнього віку та сповільнення психічного розвитку у дітей.
У лікувальному центрі “Вікторія” застосовується метод хронічної стимуляції мозку центральної та периферійної неврової системи, що дозволяє позбавити пацієнтів неврологічного дефіциту при таких захворюваннях як розсіяний склероз — 1 місце серед інвалідизації осіб працездатного віку, хв. Альцгеймера, хв.Паркінсона, ДЕП, ДЦП, посттравматичний неврологічний дефіцит — наслідки черепно-мозкових та спинномозкових травм, наслідки гострих порушень мозкового кровотоку (інсульту) без оперативних втручань та ушкоджень нервових структур. Окрему увагу привертає цінове питтання.

Також хронічна стимуляція мозку активно застосовується в лікуванні неврозів, неврастеній, хронічного головного болю, мігрені та інших больових синдромів , а також порушень сну – безсонні та патологічна сонливість, літаргічний сон, хронічні вегетативні стани та .
Лікування відбувається амбулаторно під систематичним наглядом лікаря-невролога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *