Хронічний панкератит з порушенням внутрішньо та зовнішньосекреторної функції, езофагіт, атрофічний гастрит, об’ємні утворення щитоподібної залози, тиреоїдит, зоб, гіпопаратиреоз, цукровий діабет, порушення моторики шлунково-кишкового тракту, парез кишківника, фіброміоми матки і резорбція запальної рідини черевної порожнини та органів тазу, плеврального простору та перикарду.
Хронічну стимуляцію мозку в лікуванні соматичних захворювань (захворювань внутрішніх органів) вперше почали застосовувати в Україні. Ідея активізації центрів мозку в лікуванні соматичних захворювань належить українцю вченому, науковцю, вихідцю з м.Трускавець, Львівської області Палінському Ігору Зеноновичу, який довів, що активізувавши центри мозку можна не лише
лікувати неврологічні захворювання (захворювання мозку), а й захворювання внутрішніх органів, судин, шкіри, кісткового мозку, що дозволяє нам на світовому рівні мати вагоме слово в лікуванні даних захворювань та відкриває окремий напрямок в нейрофізіології, регенерації та попередженні виникнення захворювань – пренатальне лікування та доформування плода, що успішно застосовується і може бути застосованим на постгоспітальному та прегоспітальному етапі (у випадку акушерської патології) лікування.
Отже, впливаючи на певні центри мозку (судиноруховий, дихальний), забезпечивши хорошу інервацію та кровотік до внутрішніх органів можна допомогти організму активізувати місцевий імунітет (протизапальна дія), венозний і лімфодренаж (проти набряковий ефект), відновлення функції даного органу та забезпечити тканин клітинний поділ. Хронічна стимуляція мозку дозволяє долати і бронхоспазми при бронхіальній астмі. Власне, шляхом реінервації. Хронічна стимуляція мозку в лікуванні соматичних захворювань дозволяє активізувати процеси компенсації організму (резистентність організму), процеси резорбції (розсмоктування утворень та евакуація рідини самим організмом), стимулювати процеси росту тканин (артерій, нервів, вен), регенерувати організм в цілому (активація 3-ох типів регенерації- клітинного поділу та ВКГ),
Велике значення має хронічна стимуляція мозку в лікуванні інфекційних захворювань та імунодефіцитних станів як метод, що дозволяє активізувати роботу організму та стимулювати імунітет без шкоди для організму.
Лікування відбувається в амбулаторному порядку під наглядом
лікаря-невролога та терапевта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *