За даними міжнародного оцінювання в Україні було виявлено 120 випадків материнської смертності, в той час як у сусідній Польщі – 12, Румунії – 56, а у Німеччині – 42, інформує МОЗ. У 2015 році в Україні було 2378 випадків смерті немовлят у перші 28 днів життя, в той час як у Польщі – 1122, Румунії – 1047, а у Німеччині – 1449 випадків.
Ранні та пізні гестози, багатовіддя, багатопліддя, великий плід, вузький таз, гіпотонія матки і є причиною патологічного перебігу вагітності та пологів і виникнення невідкладних станів в перинатальному, інтранатальному та неанатальном періодах вагітності. Основним фактором та критерієм фізіологічного перебігу вагітності є підготування до неї.
Для підготування до вагітності та пологів потрібно пройти консультацію лікаря-гінеколога, дослідження загального і біохімічного аналізу крові, гормонального фону(ЛГ, ФСГ, пролактин, для дослідження функції ячників – естрадіол, прогестерон, тестостерон, у жінок після 35 років – Антимюллерів гормон, а також ДЕА-сульфат та ДГА-S), УЗД органів тазу та МРТ головного мозку при підвищеному рівні пролактину. Перших 4 гормони визначаються в крові двічі – на 3-5 добу циклу і 21-23 добу циклу. Для чоловіків – дослідження загального і біохімічного аналізу крові, гормонального фону (ЛГ, ФСГ, пролактин) УЗД органів тазу, спермограма, дослідження мазка. З цими обстеженнями можна прийти на консультацію та розпочати лікування чи курс підготування до вагітності та пологів і відповідно.
Лікувальний центр «Вікторія» протягом 35 років займається підготуванням до вагітності та пологів, супроводом вагітності, перинатальним лікуванням плода, застосовує регенеративне лікування під час загрози викидня, що дозволяє зберегти вагітність та «доформувати» плід (надолужити сповільнений розвиток плода), тим самим мінімізувати і виключити ускладнення вагітності та пологів.
Лікування відбувається в амбулаторному порядку, під систематичним наглядом лікаря нашого центру та під наглядом акушер-гінеколога за місцем проживання з контрольними обстеженнями 1 раз на місяць.
Записатися на огляд та консультацію можна попередньо за телефоном,
Контакти:
Керівник центру Палінська В.І.
За державною програмою, вагітність та пологи в Україні – державним коштом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *